Turkce Ust Menu

Breadcrumbs

Sayın Cumhurbaşkanımızın Mesajları"Sayın Enver Ören sessiz çoğunluğun sesi olmuştur"

 

ENVER ÖREN AĞABEY'İN 4. VEFAT YIL DÖNÜMÜNE İLİŞKİN

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN MESAJLARI

 

Vefatının 4. sene-i devriyesinde merhum Enver Ören Beyefendi'yi hürmetle yâd ediyorum.
 
Rahmetli Enver Ören gazeteci, biyolog ve iş adamı olmasının yanında, ömrünü ülkesi ve milleti için harcayan bir gönül insanıydı.
 
Ülkemizin en büyük holdinglerinden biri olan İhlas Grubu'nun Enver Abi'si, Türkiye'nin içinden geçtiği çok çetin günlerde daima doğrunun, yerli ve millî olanın yanında bir duruş sergilemiştir.
 
O, birimizin sıkıntısı hepimizin sıkıntısı diyerek başladığı iş hayatında binlerce kişiye istihdam sağlamıştır.
 
Hepsinden öte milletin değerlerinin tahkir edildiği, bu ülkenin öz evlatlarının parya muamelesi gördüğü bir dönemde Enver Ören, Türkiye gazetesi, TGRT ve İHA'nın sessiz çoğunluğun sesi ve nefesi olmasına da özen göstermiştir.
 
Yetiştirdiği gazeteciler, yazarlar, yöneticiler ile basın-yayın hayatımızda bir okul vazifesi gören söz konusu medya kuruluşları, günümüzde de önemli bir rol oynamaktadırlar.
 
Son vazifelerini ifa etmek üzere Eyüp Sultan Camii'ni dolduran on binler, Enver Ören Beyefendi'nin geride bıraktığı mirasın en güzel delilidir.
 
Beka âlemine irtihalinin 4. yılında Enver Ören Beyefendi'ye bir kez daha Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz ediyor; ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve İhlas camiasına sabırlar diliyorum.
 
"Bir dava, eğer millet sahip çıkarsa yürür ve büyür" diyen, "Muvaffak olmak için mütevazı olunuz" tavsiyesinde bulunan Enver Ören'in gönül imbiğinden damıttığı hikmetli sözlerinin değeri her geçen gün çok daha fazla anlaşılıyor.
 
Merhum Enver Ören'in koyduğu ilkeler ve çizdiği prensipler çerçevesinde, Türkiye gazetesi, TGRT ve İHA'nın gelecekte de değerlerimizden taviz vermeden hak ve adalet mücadelesini sürdüreceğine inanıyorum.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
 

İSTATİSTİKLER

Bugün:333
Dün:359
Bu Ay:2,220
Toplam:14,298,564
Online Ziyaretçiler:3
Mail Grubumuzun
Üye Sayısı:
125842