Turkce Ust Menu

Breadcrumbs

Afganistan'da Su kuyusu ve Kur'ân-ı kerim kursu açılış töreni

  • Whatsapp'de paylaş
Huzur Pınarı'nın, huzurlu mensubu, pek kıymetli güzîde arkadaşlarımız; pek çoğunuzun mâlûmu olduğu gibi, birkaç ay evvel, fevkalade gayret ve yardımlarınızla, hepimizin elbirliği ile su kuyuları, Kur'an-ı kerim kursu ve Cami yapılması projelerine başlamış idik.
 
Birincisi; Sudan'da Hazret-i Ebu Bekr "radıyallahü anh" su kuyusu idi ve 1 ay evvel bitti, açılışı yapıldı.
 
İkinci ve üçüncüsü, Afganistan'da Mevlana Halid hazretleri su kuyusu ve Kur'ân-ı kerim kursu idi. Ve bu iki projemiz de yeni bitirilip açılış töreni yapılmıştır. Alttaki göreceğiniz video (ikinci ve üçüncü proje olan) Afganistan'daki su kuyusu ve Kur'ân-ı kerim kursuna aittir efendim.
 
Dördüncüsü ise Sudan'da Hüseyin Hilmi İşık "rahmetullahi aleyh" camiidir ki, inşaatı (devam ediyor) bitmek üzeredir. Bu dört proje için hiç borcumuz kalmamıştır, hepimizin elbirliği ile tamamı ödenmiştir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz efendim.
 
Birkaç hafta evvel Afganistan'da Huzur Pınarı'nın bu hususta 5-6-7-8. Projeleri olan (su kuyusu, şadırvan, Kur'ân-ı kerim kursu ve camiden meydana gelen) Hüseyin Hilmi Işık "rahmetullahi aleyh" külliyesi inşaatı başlatılmıştır. İnşallah birkaç ay içinde bitirilmesi için gayret edilmektedir.
 
Bu kıymetli hizmetlere iştirak etmek isteyen üyelerimiz, İhlas Vakfının aşağıda bildireceğimiz hesabına HUZUR PINARI açıklaması ile bağış gönderebilirler.
 
Bu tür hizmetler âb-ı cârî olup arkamızdan kıyamete kadar sevab yazılmasına vesile olur inşallah.
 
HAYIRLI OLSUN. Kıymetli dualarınızı istirham ederiz efendim...
 
Allah'a emanet olun.
 
Ali Zeki Osmanağaoğluİhlas Vakfı Albaraka Türk Hesap Numarası
Hesap Adı : İHLAS VAKFI
İBAN : TR53 0020 3000 0211 2496 0000 01
AÇIKLAMA : Huzur Pınarı

Video
 

 
 

İSTATİSTİKLER

Bugün:407
Dün:505
Bu Ay:13,608
Toplam:14,370,810
Online Ziyaretçiler:10
Mail Grubumuzun
Üye Sayısı:
125842