Turkce Ust Menu

Breadcrumbs

ZİYARETÇİ DEFTERİ


Not: Teknik problemleriniz ve sitemiz hakkındaki düşünce ve teklifleriniz için lütfen İrtibat Formunu kullanınız, buraya mesaj bırakmayınız.
 
Yazmış olduğunuz e-mail adresiniz mesajınızda görüntülenmeyecektir! Lütfen size ait olan geçerli bir e-mail adresi yazınız!
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazmak İçin Tıklayınız
İsim *
E-mail *
Mesajınız *
Güvenlik Kodu * Güvenlik KoduTekrar Yükle
 

İsim: kazım mert

Esselamü aleyküm efendim. Cenab-ı Hak çalışanı sever. Çalışkan insanların meydana getirdiği bu sayfayı görünce çok sevindik. İnsanlara hizmet etmek, insanlara iyilik etmek Yüce Rabbimizin rızasına ve sevgisini kazandıran en kestirme yoldur. Bu hizmetle hem dünyanız ve hem de ahiretiniz mamur olsun.

Cumartesi, 21 Kasım 2020 17:02

İsim: İ.Akın

Allahü teala razı olsun. O kadar önemli bir hizmet ki... Huzur Pınarı, Büyüklerimizi, Mübarekleri, Enver abileri ve diğer evliyaullah zatları bize tanıtıyor, sevdiriyor. Arşiviniz de çok güzel hazırlanmış. Kıyamete kadar daim olsun, devam etsin. Böyle hizmetler pırlanta gibi kıymetli... Daha çok kişiye ulaşsın, nasibi olanlar bu kıymetli cevheri bulur inşaallah.

Pazartesi, 12 Ekim 2020 21:29

İsim: Hakan Turgut

"Hocam, beni o karanlığa tekrar göndermeyin" demişti Aziz Mahmud Hüdayi hazretleri, bir vazife için başka bir şehre gönderilirken. O, "biliyordu" ve "korkuyordu" o kapıdan ayrıldığında yaşayabileceklerini.. Burada hikaye edilenler de bize kılavuz, dayanak.. Bu eteğin dibinden ayrılmamak, hergün ziyaret edip sohbet halkasına dahil olmak gerek. Bilmek gerek, korkmak gerek. İnsan, sevdiğini anar, andığını sever, vesselam.

Pazar, 16 Ağustos 2020 06:17

İsim: Fatma Nur

Allahü teala sizlerden razı olsun. İki gündür yolum sürekli bu siteye düşüyor, huzur buluyorum gerçekten.

Perşembe, 30 Temmuz 2020 00:22

İsim: ahmet efe

Çok güzel programlar yapıyor ve çok güzel ilahiler yayınlıyorsunuz. Çok teşekkürler.

Perşembe, 30 Nisan 2020 21:53

İsim: yasin

Allahü teâlâ razı olsun efendim. Hizmetleriniz daim olsun. İki cihan seâdeti dilerim. Son nefesimize kadar ehl-i sünnet itikadı üzere ihlâsla amel edip yaşayarak, iman selameti ile şehiden ahirete göçmek nasip olsun. Ahirette de beraber olmak ümidiyle inşaallah. Cenab-ı Hak kolaylıklar ihsan eylesin. Esselamü aleyküm.

Pazar, 29 Mart 2020 16:04

İsim: Bir garib yolcu

Allahü teala bu güzel ve faideli siteyi kuranlardan, hazırlayanlardan, bütün emeği geçenlerden razı olsun. Mübârek büyük zatlardan nakil olduğu için İmam-ı Rabbani hazretleri "kuddise sirruh", Mübarek Hocamız ve Enver abilerden o feyzli, nurlu kelâmları olduğu için çok çok güzel hazırlanmış.Cenab-ı Hakk bu gibi hizmetleri artırsın, istifade edenleri çoğaltsın. Amin Onların sevgisi âb-ı hayat... Ruhlara gıda, kalblere şifa, derdlere deva... Unutmazsak unutmazlar.

Cuma, 13 Aralık 2019 02:22

İsim: Aysun Nacar

Siteniz gerçekten fevkalede, tebrikler. Beğenerek takip ediyorum. 

Çarşamba, 11 Aralık 2019 21:07

İsim: Aylin Gökçe

Web sitenizde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Son derece başarılı olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Salı, 29 Ekim 2019 17:27

İsim: talebe

Âb-ı Hayat bir derya, insan her an o hatıraları okumak istiyor. Allahü teala mübarek Hocamızın ve Enver abilerimizin şefaatlerine nâil, onlara layık bir talebe olabilmeyi nasib eylesin. Sitede emeği olanlardan razı olsun.

Cuma, 11 Ekim 2019 14:33

 

 
 

İSTATİSTİKLER

Bugün:282
Dün:457
Bu Ay:1,637
Toplam:14,434,465
Online Ziyaretçiler:5
Mail Grubumuzun
Üye Sayısı:
125842